از اکران فیلم و نقد عکس تا آموزش نحوه کار با منوی دوربین نیکون در پنجمین “پاتوق عکس شیراز”
از اکران فیلم و نقد عکس تا آموزش نحوه کار با منوی دوربین نیکون در پنجمین “پاتوق عکس شیراز”
پنجمین “پاتوق عکس شیراز”سه شنبه 25 مرداد ساعت 19 به همت دفتر شیراز انجمن سینمایی جوانان ایران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان استان فارس،پنجمین “پاتوق عکس شیراز” با محوریت مروری بر ویژگی‌های آثار عکاسی آقای ایمان ادراکی با رویکرد بررسی عکسهای گردشگری و معماری، سه شنبه ۲۵ مرداد ساعت ۱۹ به همت دفتر شیراز انجمن سینمایی جوانان ایران با همکاری موسسه ایرسانما و کانون جهانگردی و اتومبیل رانی استان فارس با حضور عکاسان، هنرجویان و علاقمندان به این هنر در تالار عکس خانه جهانگردی شیراز واقع در بلوار چمران شیراز برگزار می شود.
در جلسه این هفته “پاتوق عکس شیراز” حمید حساس از مدرسان عکاسی نیزنحوه کار با منوی دوربین نیکون را به حاضرین آموزش خواهد داد.همچنین فیلم عکاس ماوتهاوزن نیز معرفی خواهد شد.
در این “پاتوق عکس” که با هدف ارتقاء سطح کیفی عکاسی برگزار می شود،علیرضاعباسی از مدرسان عکاسی، کارشناسی جلسه را عهده دارد.
شیشه گر مدیر انجمن سینمای جوان استان فارس گفت: آموزش های تخصصی و نحوه شرکت در جشنواره ها، بررسی مسائل و مشکلات پیرامون عکاسی در استان، دعوت از اساتید و کارشناسان عکاسی و ارائه راهکارها و پیشنهادات مناسب در راستای تقویت عکاسی در استان از جمله برنامه های پاتوق عکس شیراز می باشد.
به گفته وی، قرار است سلسله نشست‌های “پاتوق عکس انجمن سینمای جوانان شیراز” سه شنبه ها به صورت ثابت هفتگی و با مشارکت موسسه ایرسا در تالار عکس خانه جهانگردی شیراز با هدف نقد، بررسی و مرور آثار عکاسان استان فارس برگزار می شود.
تالار عکس خانه جهانگردی شیراز در بلوار شهید چمران، بعد از بیمارستان اردیبهشت، نرسیده به کوچه ۳۲ قراردارد.
شرکت برای عموم در این برنامه آزاد و رایگان است.

 

 

  • منبع خبر : کانون عکاسان فارس